فروش اقساطی بای چک

بـدون محدودیت مبـلغ و در تمام ایـران
برای خریدهای بالای پانصد هزار تومان با سقف نامحدود و تمام نقاط کشور به وسیله چک معتبر یا سفته مقدور خواهد بود این روش با همکاری شرکت بای چک برقرار شده و هموطنان عزیز در سراسر کشور می‌توانند با استفاده از چک معتبر از ایـن روش استفاده نـمایند. جهت خرید اقساطی با این روش بـاید ابتدا فـرم درخـواست خرید را تکمیل نمائید و منتظر پـاسخ استعلام بمائید. پـاسخ استعلام حداکثـر ظرف ۳ روز کاری از طریـق پیامک و ایمیل بـرای شما ارسـال خـواهد شد و در صـورتی که پـاسخی پس از ایـن مدت دریـافت نکردید، می‌تـوانید از طریـق کد پیگیـری خـود و کلید “پیگیری درخـواست‌های خرید” اقدام به پیگیـری و مشاهده‌ی وضعیت درخـواست خود نمائید. تعداد اقساط بین ۲ تا ۲۴ مـاه قابـل انتخـاب بوده و امکان پـرداخت نـهایتا ۳ قسط در یـک چک وجـود دارد و اگـر قصد دارید از دسته چک شخص دیگری بـرای خرید استفاده کنید، بـاید در فـرم درخـواست، مشخصات ایشان را وارد کـرده و شرایط و مفاد فرم را به اطلاع او برسانید

خرید اقساطی…

با چک یا بی چک فقط از بای چک!

 

از سراسر ایران در *بای چک* ثبت نام کنید و از فروشگاه ساری موبایل تا ۲۴ ماه و بدون سقف محدود اقساطی خرید نمایید…

 

 سامانه اعتبارسنجی بای چک پس از احراز شما و در صورت معتبر بودن حساب معرفی شده در ثبت نام زیر ، ثبت نام شما را تائید و فروشگاه ساری موبایل  با توجه به تائیدیه بای چک ، چک ، سفته و یا کسر از حقوق شما را خواهد پذیرفت و شما به راحتی کالا یا خدمت مورد نظر را خریداری و دریافت خواهید نمود

.

بدیهی است فروشگاه ساری موبایل،بدون تائیدیه سامانه بای چک فروش اقساط انجام نخواهد داد

 

لطفا برای ادامه روند اعتبارسنجی اطلاعات فیلدهای زیر را با دقت تکمیل نموده و کد رهگیری که همان کد ملی شماست دریافت و پس از حداقل ۲۴ ساعت و یا حداکثر ۷۲ ساعت از طریق تماس با فروشگاه ساری موبایل و یا با مراجعه به سایت فروشگاه ساری موبایل و صفحه پیگیری ثبت نام اقساطی ، با وارد کردن کد  ملی خود از نتیجه ثبت نام مطلع شوید . ضمنا نتایج از طریق پیامک و ایمیل نیز اطلاع رسانی میگردد لذا خواهشمند است تلفن همراه و ایمیل خود را با دقت وارد نمایید.لطفا فقط اطلاعات صاحب حساب چک درج شود . دقیق بودن اطلاعات به سرعت روند اعتبارسنجی کمک خواهد نمود.در صورت داشتن هرگونه سوال لطفا با تلفن ۰۹۰۵۹۱۸۴۴۶۱ تماس حاصل فرمایید.

 

تذکر ۱ : درصورتیکه قصد خرید بوسیله سفته یا کسر از حقوق را دارید پر کردن فیلد “شماره حساب حقوق یا پس انداز” الزامیست در صورت وارد نکردن اطلاعات مربوط به فیلد مذکور ثبت نام شما رسیدگی نخواهد شد.با معرفی حسابهای دارای گردش و معدل بالاتر از شانس قبولی بیشتری برخوردار خواهید بود.

 

تذکر ۲ : در صورت خرید بوسیله چک هدف از پر کردن فیلد ” شماره حساب حقوق یا پس انداز “ این است که کارشناس اعتبارسنجی توان اعتباری حساب مذکور را نیز سنجیده تا در صورتیکه حساب جاری شما به تنهایی دارای حد نصاب کافی جهت قبولی مبلغ مورد تقاضای شما نباشد از قدرت حساب پس انداز و یا حقوق شما جهت رسیدن به حدنصاب قبولی استفاده نماید چرا که در بسیاری موارد افراد به جای توقف پول در حساب جاری ، بیشتر در حساب پس انداز گردش ایجاد مینمایند و طبعا علاوه بر دریافت سود معدل بهتری ایجاد میگردد بنابراین با معرفی حسابهای قویتر شانس بیشتری در قبولی ثبت نام خواهید داشت.

 

تذکر۳: در صورت ارائه کسر از حقوق و پذیرش آن توسط بای چک ، هنگام خرید یکبرگ سفته نیز از شما دریافت میگردد و بدیهی است پس از پایان اقساط سفته به شما عودت داده میشود. در نظر داشته باشید که در حالت خرید با گواهی کسر از حقوق پردازنده اقساط خود شما هستید و قسط از حقوق شما کسر نمیگردد و اخذ گواهی توسط بای چک تنها جهت تضمین پرداخت قسط توسط شما میباشد.

 

مدارک مورد نیاز بعد از تکمیل فرم:

 

۱-خرید با سفته:پرینت معدل حساب از بانک (همراه با مهر بانک)-فیش کسر از حقوق یا جوازکسب

 

۲-خرید با چک:پرینت معدل حساب از بانک (همراه با مهر بانک)-پرینت استعلام چک از بانک

 

مدارک فوق را بعد از پرکردن فرم زیر همراه با نام و نام خانوادگی خود به شماره تلگرام یا واتس آپ (۰۹۰۵۹۱۸۴۴۶۱) ارسال کنید